http://vlcoun.tovara.cz
INFORMACE O NOVÉM INTERNETOVÉM PORTÁLU

Vážení návštěvníci a vytrvalí přátelé těchto stránek,
dovolte mi, abych Vás mohl konečně informovat daleko veseleji, než dosud. Po mém vytrvalém úsilí, po bezesných nocích a po hodinách a dnech strávených u počítače je to konečně tady. Práce na internetovém portálu konečně finišují a již brzy uvidíte výsledek.

Internetový portál Vlčoun.cz bude spuštěn na adrese www.vlcoun.cz už v neděli 12. června odpoledne (Zatím obsahuje jen úvodní stránku, do které se nepřihlašujte! Souží pouze pro přístup administrátorů webu k jeho správě). Společně s tím zaniká součást webu o Karose C 734.00 a C 734.40. Důvody vám jsou jistě známé...

Infoportál je ovšem ve zkušebním provozu. Co to znamená?

Infoportál Vlčoun.cz nabízí jen část dříve poskytovaných informací, a to především z důvodu obsáhlosti původního webu, jehož převod je závislý na čase a manuální zručnosti. Každá stránka, každý obrázek, každá informace se totiž musí převést do nového redakčního systému, což jistě potrvá řadu měsíců.

Navíc ještě stále probíhají jisté interní přesuny složek, což může způsobit dočasnou indispozici stránek či absenci obrázků. Nicméně budeme se snažit o to, aby chod infoportálu byl bezproblémový. Zkušební provoz potrvá do 31. května roku 2012. Do té doby věřte, že se budu snažit obnovit a společně s tím i rozšířit web o jeho nové součásti.

Všem děkuji za trpělivost, kterou projevujete při neustálém navštěvování tohoto webu.

Věřím, že mi zachováte přízeň a přeji vám pěkný den.


Aktualizováno: 26.5.2011
© Filip Vlček 2005 - 2011