http://vlcoun.tovara.cz
Webmaster představuje svůj tým

Prezentační fotografie: Filip VLČEKHlavní webmaster (fotografie odevšad):

Filip VLČEK

Věk: 23 let, znamení berana

Bydliště: Ústí nad Labem

Jmenuji se Filip Vlček, ale mí současní známí (a také jedna má bývalá učitelka) mi říkají Vlčoune. V současné době jsem vášnivý fanda do provozu městské hromadné dopravy a Praha je mým druhým domovem. Snad proto, že jsem se tam narodil, snad i proto, že bych se chtěl stát tramvajákem, ... Je mnoho těch "proto", ale tahle jsou asi ta nejdůležitější. Samozřejmě mám v Praze také mnoho přátel - jak z řad dopraváků, tak z řad prostých bývalých spolužáků a rodinných příslušníků.

Informační server o městské hromadné dopravě jsem se rozhodl mít nejen kvůli svému koníčku, abych se mohl podělit o zkušenosti a poznatky, ale abych uplatnil i své osobní zkušenosti s výpočetní technikou. Nejsem Bůh ví jaký expert, ale to, co dokážu, mi zatím stačí. Kdyby to mělo nedostatky, tak teď asi nečtete mé stránky...

V současné době jsem držitelem maturitního vysvědčení a pracuji jako stálý redaktor v místních novinách - v Ústeckém deníku. Do sedmé třídy jsem chodil na ZŠ v Praze, od osmé do deváté pak na ZŠ v Ústí nad Labem (32. ZŠ - Pod Vyhlídkou). Potom, co jsem úspěšně zdolal přijímací zkoušky na Střední odborné učiliště obchodu a služeb, jsem po třech letech získal Výuční list. To se mi podařilo také díky svým ochotným učitelkám a mistrové. Nu, a nyní mám za sebou i Střední školu (nástavbu) v Trmicích a škola už není mým hlavním cílem. Někdy si ale říkám, že bohužel... A čeho chci ještě v životě dosáhnout? No, v prvé řadě návrat do Prahy a zařazení se mezi početnou flotilu pražských dopraváků. Mým snem je řídit tramvaj. A pokud mi to mé znalosti dovolí, tak bych chtěl ještě výš - třeba na dispečink MHD. To by mne opravdu bavilo.

V současné době však pracuji jako webeditor Ústeckého deníku. Jsem zaměstnán od 1. října 2005, práce je to velmi zajímavá. Práce v médiích tohoto typu mne opravdu baví, a to za jakékoli situace. Dokonce jsem narazil na fajn kolektiv. 

Motto:U Dopravního podniku města Ústí nad Labem jde všechno. Jen by se někomu muselo chtít...


Webmaster představuje svůj tým...

Fotografie z Prahy a středních Čech:

Tato pozice je dočasně neobsazena, v budoucnu hodláme najít nového pracovníka.


Prezentační fotografie: Ondřej PATROVSKÝFotografie z Ústí nad Labem a Ústecka:

Ondřej PATROVSKÝ

Věk: 20 let, znamení střelce

Bydliště: Ústí nad Labem

Ondra je absolventem Gymnázia v Krupce a má namířeno ještě výš. Mezi jeho zájmy patří hlavně fotografování a poznávání měst v republice. Fotí převážně krajiny, objekty a vozy MHD. Vztah k dopravě má asi takový, že jezdí převážně autem. Dobře ale ví, jak jezdí ráno plná jedenáctka z Chlumce!

Motto:Dopravní podnik města Ústí nad Labem asi nezaregistroval, že je 21. století a ne 80. léta století 20. Stydím se za MHD v Ústí.


Tak, snad o nás víte trochu víc. A jestli chcete vědět ještě něco, tak mi napište na jeden z e-mailů. Pokud je to vzkaz pro někoho z Vlčounova týmu, prosím, do předmětu uveďte, pro koho je zpráva určena. My si ji přepošleme a určitě budeme nějak reagovat.

Vlčounův tým vznikal od roku 2005 společně s těmito stránkami. Věřím, že nové obsazení pozic pro Prahu a střední Čechy bude precizní. Zároveň všem z týmu děkuji za dosavadní kvalitní spolupráci.


Aktualizováno: 23.12.2008
© Filip Vlček 2005 - 2009