Dopravní podnik hlavního města Prahy, akciová společnost
vyhlašování zastávek a mimořádných událostí

Linka Vyhlašování zastávek

Stáhnout

B ...příští stanice Náměstí Republiky. Přestup na vlaky linky S a další spoje Českých drah.
C ...příští stanice Vltavská. Přestup na vlaky linky S a další spoje Českých drah.
1 Maniny, příští zastávka U Průhonu. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Tusarova - Vltavská vedena odklonem přes zastávky Nádraží Holešovice a Výstaviště do zastávky Strossmayerovo náměstí a dále po své trase. V úseku Maniny - Vltavská - Strossmayerovo náměstí je zavedena náhradní autobusová doprava X-1.
3 Masarykovo nádraží, přestup na metro, přestup na linky S a další vlakové spoje, příští zastávka Bílá labuť.
5 Vltavská, přestup na metro, příští zastávka Vltavská. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Dlouhá třída - Náměstí Republiky vedena odklonem přes zastávky Těšnov a Bílá labuť do zastávky Masarykovo nádraží a dále po své trase. V úseku Bílá labuť - Náměstí Republiky - Dlouhá třída využijte pravidelné autobusové linky číslo 133.
6 Anděl, přestup na metro, příští zastávka Na Knížecí. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky odkloněna do zastávky Smíchovské nádraží, kde je ukončena. V úseku Na Knížecí - Laurová je zavedena náhradní autobusová doprava linka číslo X-6.
8 Invalidovna, přestup na metro, příští zastávka Palmovka. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Balabenka - Nový Hloubětín vedena odklonem přímo přes zastávku U Balabenky do zastávky Palmovka a dále po své trase. V úseku Palmovka - Poštovská - Lehovec je zavedena náhradní autobusová doprava.
10 Karlovo náměstí, přestup na metro, příští zastávka Národní Třída. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky na křižovatce Palackého náměstí vedena odklonem přes zastávky Národní Třída a Újezd do zastávky Anděl a dále po své trase. Náhradní doprava není zavedena.
11 Nuselské schody, příští zastávka Otakarova. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Náměstí Bratří Synků - Spořilov vedena vlevo do zastávky Otakarova, kde je ukončena. V úseku Otakarova - Spořilov je zavedena náhradní autobusová doprava X-11.
12 Újezd, příští zastávka Národní divadlo. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky na křižovatce Anděl odkloněna přes zastávky Národní divadlo, Václavské náměstí, Hlavní nádraží, Olšanská a Biskupcova do zastávky Vápenka, kde je ukončena. V úseku Újezd - Anděl - Na Knížecí je zavedena náhradní autobusová doprava X-6. V úseku Sídliště Barrandov - Na Knížecí - Sídliště Řepy je zavedena náhradní tramvajová doprava číslo 39.
12 Nádraží Holešovice, přestup na metro. Přestup na vlaky linky S a další spoje Českých drah. Příští zastávka Ortenovo náměstí.
14 Masarykovo nádraží, přestup na metro, příští zastávka Bílá labuť. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Náměstí Republiky - Dlouhá třída vedena odklonem přes zastávky Bílá labuť a Vltavská do zastávky Strossmayerovo náměstí, a dále po své trase. Náhradní doprava není zavedena.
Hlášení o výluce po kompletním přehlášení v 5/2006.
14 Anděl, přestup na metro, příští zastávka Zborovská. <gong> Městská policie a dopravní podnik hlavního města Prahy vás upozorňují, že se nacházíte v místech zvýšeného výskytu kapesních krádeží. Buďte opatrní na své osobní věci.
15 Letenské náměstí, příští zastávka Sparta. Upozornění pro cestující: linka je z provozních důvodů odkloněna do zastávky Špejchar, kde je ukončena. Do zastávky Vypich využijte linku číslo 25.
21 ...Linka je z důvodu výluky v úseku Výtoň - Podolská vodárna ze zastávky Výtoň přes zastávku Botanická zahrada do zastávky Karlovo náměstí, a dále po trase linky číslo 16. V úseku Výtoň - Podolská vodárna v době od šesti do dvaadvaceti hodin je zavedena náhradní lodní doprava X21. V úseku Pražského povstání - Podolská vodárna je zavedena náhradní autobusová doprava linka číslo X17. DO zastávky Pražského povstání využijte linku číslo 17.
21 ...V úseku Výtoň - Podolská vodárna v době od šesti do dvaadvaceti hodin je zavedena náhradní lodní doprava X21.
24 Kyselova, příští zastávka Ládví. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Ládví - Sídliště Ďáblice zkrácena do zastávky Ládví, kde je ukončena. Náhradní doprava v úseku Ládví - Sídliště Ďáblice je zajištěna pravidelnými autobusovými linkami číslo 103 a 152.
24 Kyselova, příští zastávka Ládví. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Ládví - Sídliště Ďáblice zkrácena do zastávky Ládví, kde je ukončena. Náhradní doprava v úseku Ládví - Sídliště Ďáblice je zajištěna pravidelnými autobusovými linkami číslo 103 a 152.
Hlášení o výluce přehlášeno při kompletním přehlášení v 5/2006.
25 Malovanka, příští zastávka Hládkov. Hládkov, příští zastávka Brusnice. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky vedena odklonem přes zastávku Brusnice do zastávky Prašný most a dále po své trase. Náhradní doprava není zavedena.
25 Strossmayerovo náměstí, příští zastávka Veletržní. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Palmovka - Divadlo pod Palmovkou vedena odklonem přes zastávky Výstaviště, Nádraží Holešovice a Dělnická do zastávky Tusarova a dále po své trase do zastávky Bílá Hora.
25 Sparta, příští zastávka Hradčanská. Upozornění pro cestující: linka je z důvodu výluky v úseku Hradčanská - Prašný most vedena odklonem vlevo přes zastávky Hradčanská a Pražský hrad do zastávky Vozovna Střešovice a dále po své trase.
39 Na Knížecí, přestup na metro. Upozornění pro cestující: v této zastávce je přestup na náhradní autobusovou dopravu X-6 směr Újezd. Příští zastávka Na Knížecí.
101 Korytná. Přestup na vlaky linky S a další spoje Českých drah. Příští zastávka Nádraží Strašnice.
101 U Milionu, přestup na linky S a další vlakové spoje, příští zastávka U Hostivařského nádraží.
107 V Podbabě, zastávka na znamení, přestup na přívoz, příští zastávka Hydrologický ústav, zastávka na znamení.
122 Hostivařské náměstí, příští zastávka Hostivařská. Upozornění pro cestující: tento autobus končí jízdu v zastávce Nádraží Hostivař.
128 Žvahov, příští zastávka Pod Žvahovem
129 Terminál Sever jedna. Vítejte na Letišti Praha. Odlety do zemí mimo Schangenský prostor. Vítejte na Letišti Praha. Odlety do zemí mimo Schangenský prostor - anglicky. Příští zastávka Terminál Sever dva.
135 Náměstí Míru, přestup na metro A, příští zastávka Blanická.
138 Slovinská, příští zastávka Tolstého.
147 Hydrologický ústav, příští zastávka Ve Struhách
163 U Samoobsluhy, příští zastávka Drobná. Upozornění pro cestující: tento autobus končí jízdu v zastávce Štěrboholy.
249 Sídliště Stodůlky, příští zastávka Luka, přestup na metro B
249 Luka, přestup na metro B, příští zastávka Amforová
249 Amforová, příští zastávka Slatinová
249 Slatinová, příští zastávka Náměstí U Lva
249 Náměstí U Lva, příští zastávka Řeporyjské náměstí
249 Řeporyjské náměstí, příští zastávka Ve Výrech
249 Ve Výrech, příští zastávka K Třebonicům - zastávka na znamení
249 K Třeboniců - zastávka na znamení, příští zastávka Třebonice
249 Třebonice - konečná zastávka, prosíme vystupte
347 Depo Zličín, zastávka na znamení, příští zastávka Chrášťany, Scania Label, zastávka na znamení. Prosím pozor, změna tarifního pásma.
347 Hostivice, Břve, sportovní hala, příští zastávka Hostivice, Břve.
347 Chrášťany, Protherm, zastávka na znamení, příští zastávka Chrášťany.
AE Vážení cestující, vítáme vás na lince Airport Expres, kterou pro vás zajišťuje Dopravní podnik hlavního města Prahy, akciová společnost. Linka spojuje nádraží Holešovice s letištěm Praha Ruzyně v třicetiminutovém intervalu. V zastávce Nádraží Holešovice je umožněn přestup na vlaky Super City Pendolino nebo na linku metra C do stanice Hlavní náraží, kde je možný přestup na vlaky vyšší třídy Euro City nebo Inter City. Přejeme vám příjemnou jízdu.
Linka Směr

Stáhnout

119 Dejvická

122 Volha

Vyhlašování mimořádností

Stáhnout

!!! NOVINKA !!! NOVINKA !!!
Upozorňujeme cestující, že nastupovat nebo vystupovat, pokud je dávána zvuková nebo světelná návěst, není dovoleno.
!!! NOVINKA !!! NOVINKA !!!
Vážení cestující, omlouváme se za zpoždění linky, které je způsobeno ztíženými klimatickými podmínkami.
!!! NOVINKA !!! NOVINKA !!!
Vážení cestující, dovolujeme si vás upozornit, že provoz této linky bude od zítřejšího dne dočasně změněn. Sledujte, prosím, zastávkové jízdní řády.
!!! NOVINKA !!! NOVINKA !!!
Vážení cestující, dovolujeme si vás upozornit, že provoz této linky bude od zítřejšího dne trvale změněn. Sledujte, prosím, zastávkové jízdní řády.
Vážení cestující, od 14. prosince 2008 se trvale mění některé linky Pražské integrované dopravy. Sledujte prosím informace o vozidlech na zastávkách povrchové dopravy, ve stanicích metra a na internetových stránkách dopravního podniku.
Vážení cestující, od 14. prosince 2008 je linka Airport Expres nově vedená v trase Hlavní nádraží - Dejvická - Letiště Ruzyně. Současně se s touto změnou ruší zastávka linky Airport Expres u Nádraží Holešovice. Děkujeme za pochopení.
Upozornění pro cestující. Linka není vedena přes zastávky Odolena Voda, U Klubu, Odolena Voda, Dolní náměstí. 
Vážení cestující, přívoz je dočasně mimo provoz. Děkujeme za pochopení.
Vážení cestující, prosíme vás o spolupráci při dnešním přepravním průzkumu metra. Sčítací lístek, který jste obdrželi, odevzdejte při výstupu ze stanice metra v neporušeném stavu do připravených krabic nebo pracovníkům dopravního průzkumu. Děkujeme za pochopení a spolupráci.
(služební hlášení) Pozor, manipulační přejezd. Chodov
Vážení cestující, omluvte, prosím, přerušení provozu metra v úseku Nové Butovice - Smíchovské nádraží. Věnujte, prosím, pozornost organizací povrchové dopravy. Děkujeme za pochopení.
Vážení cestující, na území hlavního města Prahy byl až do odvolání vyhlášen třetí stupeň povodňové aktivity - ohrožení. Po tuto dobu je podstatným způsobem omezen provoz hromadné dopravy, to jest metra, tramvají i autobusů. Věnujte, prosím, zvýšenou pozornost sdělovacím prostředkům a informacím na zastávkách a stanicích ve smyslu předpokládaných změn v provozu individuální i hromadné dopravy. Děkujeme za pochopení.
Vážení cestující, omluvte, prosím, přerušení provozu metra v úseku Ládví - Háje. Děkujeme za pochopení
Vážení cestující, omluvte, prosím, přerušení provozu metra v úseku Skalka - Želivského
Vážení cestující, v této zastávce je přestup na náhradní autobusovou dopravu za metro
Prosím pozor, změna tarifního pásma
Náhradní autobusová doprava není zavedena
Vážení cestující, vyčkáváme na přesný čas odjezdu dle jízdního řád. Děkujeme za pochopení
Vážení cestující, omlouváme se za zpoždění linky, které je zapříčiněno silnou individuální dopravou a špatnou průjezdností trasy
Vážení cestující, z důvodu neprůjezdnosti trasy je linka v této zastávce dočasně ukončena. Děkujeme za pochopení
Vážení cestující, z provozních důvodů je tato linka v této zastávce dočasně ukončena. Děkujeme za pochopení
Upozornění pro cestující, linka je z důvodu neprůjezdnosti trasy dočasně zkrácena. Děkujeme za pochopení
Výstup pouze předními dveřmi. Děkujeme Vám

Soubor si můžete stáhnout kliknutím na zelené tlačítko.


Aktualizováno: 18.01.2009
© Filip Vlček 2005 - 2009