Karosa C 734
Rozhodněte si, kam historický vůz pojede!
- Akce je zrušena!

karosa_laube_06.jpg (89273 bytes)Vážení cestující a přátelé městské hromadné dopravy!

Zveme Vás opět na dopravní akci, o jejímž průběhu si rozhodnete jen a jen vy sami! Čeká Vás akce první svého rázu na Ústecku i přilehlém okolí. K dispozici bude třiadvacet let starý historický modrý dvoudveřový autobus Karosa, se kterým se budeme moci vydat do předem daných, leč Vámi vybraných cílů. Je to jen na Vás, kam se budou psát další kilometry našeho modrého vozu...

Na e-mailu ridicMHD@seznam.cz jsou očekávány návrhy, kam byste se chtěli podívat. Rádi byste si zavzpomínali na trasu nějakých trolejbusových či autobusových, nebo bývalých tramvajových linek? Mailujte, těšíme se na Vaše návrhy! Uzávěrka návrhů je 20. listopadu v 18:00. Podle počtu účastníků a dalších kritérií by byla stanovena trasa a cena a kompletní nabídka by byla zveřejněna zde a na dalších stránkách k případnému připomínkování. Vyjádřit se budete moci přímo zde pomocí dočasně zřízeného Shoutboardu!

Pozor! Vzhledem k tomu, že půjde o uzavřenou společnost, nepřihlášení účastníci nebudou vpuštěni k přepravě!

linka

 trasa

?
 

Akce je z důvodu nízkého zájmu zrušena. Děkujeme za pochopení.

Vyjíždíme  dne 13. prosince 2008  !

Vstupné
(platí se u průvodčího ve voze):
dle počtu cestujících a délce trasy, bude upřesněno nejpozději do konce listopadu.

V případě nízkého zájmu bude akce s největší pravděpodobností zrušena!

Vážení přátelé a cestující,
dopravní akce plánovaná na sobotu 13. prosince se ruší. K tomuto rozhodnutí jsme přispěli jednak z důvodu velmi nízkého zájmu, kdy se přihlásili jen dva lidé. Navíc po propočítání všech nákladů na úhradu autobusu by šlo o vysoké částky za vstupné a samotnou jízdu, což z pohledu cestujícího není vhodné.


Pevně věříme ve Vaše pochopení v nastalé situace a v aktivnější přístup při případné další dopravní akci, zejména co se týče komunikace mezi osobami zajišťujícími akci a Vámi, tedy těmi, pro které je akce pořádaná.

Filip Vlček, vedoucí oddělení reklamy a propagace


Aktualizováno: 21.12.2008
© Filip Vlček 2005 - 2009