Karosa C 734
Pozvánky na dopravní akce s naší milou :-)

Nevíte, kdy se jaká akce koná? Nevadí, na této stránce bude průběžně doplňován souhrn těch aktuálních pozvánek a pozvánek na již proběhlé akce. Pokud není v nabídce žádná aktuální akcička, tak se v dohledné době bohužel žádná nekoná. Ale alespoň se můžete podívat na pozvánky a reportáže z již uskutečněných jízd. Příjemnou zábavu.

Naše aktuální nabídka, zúčastníte se?

 

 

Linky:
 

 

Již proběhlé akce (pozor, odkazy obsahují jen pozvánky, reportáže najdete zde)

13.12.2008

Chcete se svézt historickým autobusem Karosa?
Sami si rozhodnete o tom, kterým směrem se autobus vydá. Sami si můžete rozhodnout o tom, kde bude přestávka a kde třeba fotozastávka! Jedinečná akce se uskuteční už 13. prosince!

Linky:
Rozhodli jste Vy!

Akce
je zrušena

7.10.2008

Připomeňme si éru rychlíkových linek v Ústí nad Labem!
Od 6:30 do pozdních odpoledních hodin máte možnost svézt se těmito linkami a zavzpomínat tak na jejich dobu! Za zvláštní vstupné obdržíte vstupenku, kterou si budete moci označit v "pradávném" označovači! 

Linky:
7, 8, 10, 23, 25, 27, 28

Akce již proběhla

Věřte, že další akce se již nyní připravují. Definitivní stanovisko má ovšem Dopravní podnik města Ústí nad Labem, a. s., Policie ČR a odbor dopravy Magistrátu města Ústí nad Labem. Proto, prosíme, sledujte tyto stránky (sekci Karosa C 734), kde budou definitivní informace o tom, zda se informace koná či nekoná, případně další upřesňující informace.

Děkujeme za pochopení.


Aktualizováno: 21.12.2008
© Filip Vlček 2005 - 2009