Karosa C 734
Reportáže z dopravních akcí s naší milou :-)

Aby se autobus vryl do povědomí Ústečanů a nejen jich a aby nezrezly některé šroubky, konají se nepravidelně s autobusem různé dopravní i nedopravní akce. Někdy se vozí „běžní“ cestující, jindy jen uzavřený okruh přátel dopravy a jindy se zase odváží početná skupina lidí, které je nutné přemístit z bodu A do bodu B.

Samozřejmě se pokusíme zachytit všechny okamžiky, při kterých autobus Karosa C 734 opustí pomyslnou bránu Spolku historické techniky, kde je deponován. A samozřejmě máte i Vy možnost se přidat se svými fotkami.

Datum akce

Popis akce 

Pro info klikni...

Poznámky

16. - 17.5.2009

V rámci zajištění dopravy návštěvníků na tradiční šestnáctý ročník Chabařovické pouti, která se opět odehrála v areálu Spolku historické techniky v Zalužanech, jezdila historická Karosa C 734.00 na lince B.

...zde

nejsou

13.4.2009

Za účelem odzkoušení funkčnosti opraveného autobusu Karosa C 734.00 musel autobus absolvovat krátkou jízdu v okolí Zalužan. Ani tahle jízda bohužel neskončila dobře, zjištěna byla další závada.

...zde

neveřejná
akce

11.4.2009

První jízda v roce 2009 mimo areál provozovny v Zalužanech skončila špatně. Cíle plánované cesty byly Litoměřice, ale z důvodu technické závady se vůz musel otočit zpátečním směrem již ve Velkých Žernosekách.

...zde

neveřejná
akce

9.11.2008

Manipulační neveřejná jízda bez cestujících se uskutečnila jednu listopadovou mlhavou sobotu, aby bylo pořízeno několik prezentačních fotografií vozu. Na některé z nich se podívejte tady.

...zde

neveřejná
akce

1.11.2008

Karosa C 734 vyjela coby záložní autobus pro odvoz (a druhý den i pro zpětný odvoz) cestujících do Harrachova u Tanvaldu. Původní vůz byl v průběhu cesty pro závadu odstaven a do cíle nedojel.

...zde

nejsou

7.10.2008

Rychlíkové i "obyčejné nerychlíkové" autobusové linky číslo 7, 8, 10, 23, 25, 27 a 28 měly celý dnešek svůj den. Za zvláštní tarif se autobus Karosa prezentoval na těchto linkách. 

...zde

nejsou

23.9.2008

Historický autobus Karosa, který má za sebou dalekosáhlou historii, začíná novou etapu života. Koná se převoz z Plzně do Ústí, kde bude využíván pro příležitostné jízdy. 

...zde

neveřejná
akce

Účastnili jste se nějaké z výše uvedených dopravních akcí? Pošlete nám své fotografie a dojem z dopravní akce na mail vlcoun@tovara.cz a Vás příspěvek pak zveřejníme v sekci Fotopostřehy. Dáte o sobě vědět a my alespoň budeme znát názor veřejnosti, a tedy i Váš, na tyto dopravní akce! Těšíme se na příspěvky!


Aktualizováno: 24.05.2009
© Filip Vlček 2005 - 2009